Twój gabinet: Toruń | Instytut Zdrowia i Urody
Witaj na stronie Yasumi
Get Adobe Flash player

Rozstępy i Blizny

Nasz gabinet

87-100 Toruń

ul. Ślaskiego 2
obok (OBI)

czynne:
Pon.-Pt. 9.00-20.00
Sobota 9.00-15.00

Telefony:
(+48) 56 646 14 19
(+48) 510 200 755


Lokal klimatyzowany
 

torun@yasumi.pl

 
 

PARTNERZY:


 
 
Wybierz swój gabinet

Ciało bez skazy – zabieg redukujący rozstępy, blizny

Mikrodermabrazja diamentowa

 

Zabieg ten pozwala na głębokie złuszczenie zrogowaciałego naskórka. Eliminuje nadmierne rogowacenie oraz suchość skóry, odmładza i wygładza. Poprawia wzrost absorpcji składników aktywnych z preparatów kosmetycznych. Redukuje blizny i rozstępy.

 

 


 

 


 

 

RF Diathermy LavaTron

W zabiegu wykorzystywana jest diatermia, czyli objętościowe podgrzanie skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość 3 – 5 cm. Głowica emitująca fale radiowe, wytwarza w skórze głębokie ciepło, przez  co odpręża, relaksuje, jak również znakomicie wpływa na skórę.

Podczas zabiegu dochodzi do podgrzania kolagenu, co powoduje jego kurczenie się, a w konsekwencji zapewnia regenerację skóry.

 

 

Przebieg zabiegu:

 

Zabieg rozpoczynamy od założenia odpowiedniej głowicy i ustawienia odpowiednich parametrów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Następnie na ciało nałożony zostaje krem LavaTron, po czym wykonany zostaje zabieg RF Diathermy. Po zabiegu ciało Klienta zostaje osuszone ręcznikiem.

 

 


 

Mezoterapia Bezigłowa

Jest to niechirurgiczna metoda stosowana dla poprawy wyglądu skóry, jej odmładzania i rewitalizacji. Polega na dostarczaniu w głąb skóry odpowiednich substancji aktywnych bez konieczności użycia igieł.

 

 


 

 


 

 

IPL + RF 

To nowoczesny zabieg łączący w sobie zalety intensywnej terapii światłem (IPL)  wspomaganej  falą radiową (RF). W sposób kompleksowy poprawia napięcie skóry, przywraca blask, zmniejsza rozstępy, blizny, poprawia koloryt skóry, usuwa zmęczenie wywołane szkodliwymi czynnikami środowiska oraz wiekiem.

 

 

 

Przebieg zabiegu:

 

Zabieg rozpoczynamy od ustawienia odpowiednich parametrów na urządzeniu IPL + RF dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Następnie dokładnie oczyszczamy skórę i nakładamy żel do USG, po czym urządzeniem IPL + RF  wykonujemy zabieg o kompleksowym działaniu. Następnie usuwamy nadmiar żelu do USG i nakładamy preparat łagodzący.