Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Eliza

Kosmetyczka


Eliza to skromna osóbka o ogromnych zdolnościach manualnych. Specjalizuje się w manicure i pedicure. Każdej ze swoich klientek nada idealny kształt paznokcia, a następnie dobierze kolor i w zależności od potrzeb wyczaruje ozdobę. Poza tym zrobi to bardzo szybko, więc osoby ceniące swój czas, zapraszamy właśnie do niej.
Eliza również prowadzi swoje klientki przez cały proces zabiegów na ciało. Endermologia, qlipo to jedne z wielu zabiegów, którym poddają sie klientki pod czujnym okiem Elizy.
Zawsze miła, uśmiechnięta, chętna do współpracy. Służy radą i pomocą. Czeka z radością na swoje klientki.

Gosia

Kosmetolog

Gosia jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, wydział zamiejscowy w Szczecinie. Praca to jednocześnie Jej pasja, dlatego każddy klient traktowany jest z ogromną dokładnością i starannością. Do każdego zabiegu oprócz fachowej wiedzydokłada jeszcze swoje serce i ciepło, a Jej dłonie i dotyk działaja niezwykle kojąco. Masaż twarzy w Jej wykonaniu to po prostu mistrzostwo-pełen relaks i chwila zapomnienia. Ma ogromną wiedzę kosmetologiczną, dzięki czemu idealnie dobierze zabieg indywidualnie do potrzeb. Prywatnie szczęśliwa żona, niezwykle uczuciowa i towarzyska, najbardziej ceniąca spokój i ciepło domowego ogniska.

Paulina

Kosmetolog

Paulina jest kosmetyczą, po dwuletniej szkole, a w trakcie studiów na Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku kosmetologia estetyczna. Paulina jest ciągle uśmiechniętą optymistką. Nie boi się żadnych wyzwań, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ogromna wiedza i doświadczenie zawodowe jakie posiada powoduje, że poradzi sobie z każdym problemem i bezbłędnie dobierze odpowiedni zabieg by w pełni usatysfakcjonowac swojego klienta. Jej uśmiech i delikatne dłonie zapewnią pełen relaks w przemilej atmosferze. Prywatnie to przeszczesliwa narzeczona i miłośniczka czworonogów. Jej suczka Tosia traktowana jest jak pełnoprawny członek rodziny.

Kasia

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie