Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Regulamin w gabinecie Yasumi Toruń Ślaskiego 2

REGULAMIN

1. Yasumi, Instytut Zdrowia i Urody - Toruń zwany dalej "Instytutem Yasumi" ze stroną internetową www.torun.yasumi.pl oraz siedzibą w Toruniu na ul. Ślaskiego 2
2. Godziny otwarcia Instytutu: od poniedziałku do piątku: 9:00 - 20:00, sobota: 9:00 - 15:00. W dni świątczne ustawowo wolne od pracy Instytut Yasumi jest nieczynny.
3. Instytut Yasumi oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, specjalistyczne porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, bonów prezentowych, pakietów zabiegowych i wielu innych usług.
4. Klient przed wykonaniem zabiegu w trakcie konsultacji ma obowiązek poinformować pracownika Instytutu Yasumi o wszelkich chorobach, alergiach, przyjmowanych lekach, suplementach diety, ciąży, połogu, wstawionych protezach, zastawkach, rozruszniku serca, wykonanych zabiegach w domu lub w innym salonie oraz pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu.
Klient ma obowiązek do stosowania się do zaleceń po zabiegu zgodnie z instrukcją przekazaną podczas zabiegu. Instytut Yasumi nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu, braku efektów zabiegu w przypadku nie stosowania się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.
5. Wszelkie reklamacje dotyczące zabiegu są rozpatrywane w ciągu 48h od wykonania zabiegu. Do rozpatrzenia reklamacji konieczna jest osobista konsultacja z odpowiednim terapeutą w salonie w ciągu 72h od wykonania zabiegu. Dalsze postępowanie reklamacyjne podlega przepisom kodeksu cywilnego.
6. Zakup usługi w Instytucie Yasumi jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Instytut Yasumi oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje powikłań po zabiegu w wyniku niepoinformowania o zaistniałych przeciwwskazaniach lub niezastosowania się do zaleceń po zabiegu całkowitą odpowiedzialność będzie ponosił Klient, co za tym idzie zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Instytutu Yasumi.
7. Ceny zawarte w cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, w zależności od ilości zużytego materiału oraz indywidualnie dopasowanej oferty dla Klienta.
8. Karnety serie wykupione w Instytucie Yasumi ważne są przez okres 1 miesiąca od daty wykonania pierwszego zabiegu lub zgodnie z terminem określonym przez kosmetologa.
9. Nasze promocje i rabaty nie łączą się ze sobą oraz z voucherami, bonami zniżkowymi i bonami prezentowymi, kupionymi w innym gabinecie. Promocje nie obowiązują przy dokonywaniu płatności bonami lub punktami partnerów np: Prezent Marzeń, Podaruj SPA, Sodexo, Mybenefit itp.
10. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych w Instytucie usług lub kosmetyków.
11. Za przedmioty pozostawione bez opieki na terenie, Instytutu Yasumi nie ponosi odpowiedzialności.
12. Za usługi świadczone w Instytucie Yasumi płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową, blikiem, voucherami, bonami i punktami firm współpracujących z Instytutem Yasumi lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem lub punktami, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem. Lista firm współpracujących umieszczona jest na stronie internetowej Instytutu Yasumi.
13. Klient który dokonuje rezerwacji na wybrany zabieg w Instytucie Yasumi, otrzymuje sms z przypomnieniem i prośbą o potwierdzenie wizyty. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z rezygnacją, w takim przypadku wizyta zostaje anulowana.
14. Klient który posiada voucher, bon lub zaproszenie którym opłacony zostanie zabieg winien okazać go przed rozpoczęciem zabiegu.
15. Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem, bonem prezentowym lub voucherem, może jednokrotnie opuścić umówiony zabieg, konieczne jest odwołanie wizyty z zachowaniem min. 48  godzin. Jeżeli 48-godzinne wyprzedzenie nie zostanie zachowane Instytut Yasumi traktuje wizytę jako usługę zrealizowaną, kwota zgodnie z rodzajem usługi zostanie potrącona z karnetu, bonu lub vouchera.

 16. W przypadku gdy Klient rezerwuje zabiegi dla 2 i więcej osób lub zabiegi o wartości powyżej 200 zł, Instytut Yasumi pobiera zadatek (który przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie) w wysokości min. 50% wartości zarezerwowanych zabiegów. Płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem lub udokumentowane wysłanym na maila: torun@yasumi.pl potwierdzeniem przelewu.

17. Klient zapisujący się online lub telefonicznie po raz pierwszy do Instytutu Yasumi otrzyma link do opłacenia 20% zadatku (jednak nie mniej niż 20 zł), który przepada z chwilą niestawienia się na umówioną wizytę.

18. W przypadku, gdy Klient 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej wizyty pracownik ma prawo poprosić o dokonanie wpłaty zadatku, który przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Wpłaty zadatku można dokonać gotówką, kartą lub przelewem na konto. Kwota musi zostać zaksięgowana na koncie najpóźniej na 1 dzień przed terminem zabiegu lub udokumentowana wysłanym na maila: torun@yasumi.pl potwierdzeniem przelewu.

19. W przypadku, gdy klient 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę ONLINE, możliwość rezerwacji online zostanie automatycznie zablokowana.

20.Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Instytutu Yasumi są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do zaleceń pracowników.

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem